PROMO TEKSTILĖ

Prekių pristatymas

 Prekės pirkimo lange galite pasirinkti Jums patogų siuntimo būdą:

  1. Omniva (kaina 1,85 €) – pristatymas į Omniva siuntų savitarnos terminalus. Labai patogus būdas, nes galite pasirinkti netoliese esantį paštomatą ir iš jo atsiimti prekes Jums tinkančiu laiku.
  2. DPD Pickup (kaina 1,90 €) – pristatymas į DPD siuntų savitarnos terminalus, arba atsiėmimo taškus. Labai patogus būdas, nes galite pasirinkti netoliese esantį paštomatą ir iš jo atsiimti prekes Jums tinkančiu laiku.
  3. LP Express (kaina 2,45 €) – pristatymas į LP Express siuntų savitarnos terminalus. Labai patogus būdas, nes galite pasirinkti netoliese esantį paštomatą ir iš jo atsiimti prekes Jums tinkančiu laiku.
  4. Lietuvos Paštas (kaina 2,45 €) – patogus pristatymo būdas, nes nepriėmus siuntos, ji nukeliauja į Jūsų gyvenvietei priklausantį paštą, kur ją atsiimti galėsite Jums patogiu metu. Prekes gausite į didžiuosius Lietuvos miestus per 1 darbo dieną, į mažesnius per 2-3 darbo dienas.
  5. DPD kurjeris (kaina 3,45 €) – didžiausias kurjeris Lietuvoje, patikimas ir greitas pristatymas. Prekes gausite į bet kurį Lietuvos miestą per 1 darbo dieną nuo išsiuntimo. Apie numatomą siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute. Sekti siuntą, keisti pristatymo datą, vietą galėsite siuntų savitarnos portale www.manosiunta.lt.Pristatymas į Kuršių Neriją kurjeriui kainuoja papildomai, susisiekite su mumis dėl patikslinimo.

 

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienas ir gaukite informaciją apie akcijas